Sapientia Hungarian University of Transylvania – Faculty of Sciences and Arts, Cluj-Napoca – kv.sapientia.ro

sapientia.ro

Home / Alumni /

Graduates

2011-ben végzett hallgatók névsora

Filmművészet, fotóművészet, média szak

2007-2011
Bán Attila
Benő Pál Alpár
Bethlendi Tamás
Búzás Anna
Csapó Huba Áron
Gede Kata
Iszlai József
Jeszenszky Tamás
Kádár Melinda
Kálmán Eszter
Kurta Kinga
Láng Orsolya
Méder Tamás
Muntean Adél
Orosz Judit
Szabó Ádám
Timár Kata

Környezetföldrajz szak

2008-2011

Bányai Róbert
Fábián Botond
Magyar Erik
Nagy László - Jenő
Szatmári Gizella
Székely Enikő

Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Tanulmányok szak

2008-2011

Balla Emese
Bánkuti Hilda-Henrietta
Dávid Zsófia
Elekes Roland-Sándor
Ferenczi Júlia-Rozália
Jakab Emese-Júlia
Keszler Erika
Kornis Ágnes
Korpos Dalma
Marton Melánia
Merker Izabella
Szabó Andrea
Szécsi Éva
Székely Tünde
Tőkés Balázs
Vajda Judith
Varga Orsolya
Vicsai Nóra-Csilla

2010-ben végzett hallgatók névsora

Filmművészet, fotóművészet, média szak

2006-2010

Cărăuşu Alexandra
Bodó Rozália Annamária
Bereczki Orsolya
Ferencz Anikó
Furó Lóránd Félix
Hermann Endre
Kovácsics Judit
Laszló József
Laszló Lórand
Marha Tibor Sándor
Ferencz Orsolya
Pál Botond
Urmánczi Jenő
Visnyei Botond
Visky Ábel
Barabási Elöd Győző
Tankó Hunor
Zakarias Ágota
Maki Ferenc
Varró Bodoczi Zoltán
Borsos A.L. Emőke-Terezia

Környezetföldrajz szak

2007-2010

Boncidai Botond
Csiki László Csaba
Erdei Zoltán
Erdelyi Zsolt
Györfi Tímea
Hóbor Ernő
Koszta Andrea Éva
Lakatos László Ferenc
Máté Borbála
Nagy László István
Székely István
Török Enikő
Zrínyi Csilla
Zrínyi Szilárd

Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Tanulmányok szak

2007-2010

Barcaceanu Andrea
Talpas Botond
Polgár Klára Dalma
Dénes Emőke Katalin
Pocsveiler Erzsébet
Erdei Krisztina Éva
Szabó Erika
Doboly Izabella-Mária
Kassay Katalin Boglárka
Kerekes Enikő
Kulcsár Árpád
Molnár Zsófia
Totszegi Orsolya
Pap Lehel
Rebeka Tünde
Czégely Róbert
Szabó Sarolta Emiko
Visan Ramona Melinda
Horváth Botond
Miklós Zoltán Béla
Kinczel Agnes Annamária
Pénzes Réka
Kémenes Róbert
Szilágyi Ileana
Csibi József
Gáspár Sarolta Lilla
Lengyel Dalma

2009-ben végzett hallgatók névsora

Filmművészet, fotóművészet, média szak

2005-2009

Bakó Kincső
Balázs Csilla
Boros Melinda
Csont Zsombor
Dunai László-István
Fazakas Gergely
Fodor Zsuzsánna
Gyöngyössy Szende-Mónika
Kiss Boglárka Erzsébet
Makai Beáta
Péter Anna-Mária
Plájás Erzsébet
Puskai Melinda
Pünkösti Laura Eszter
Szabó Katalin
Szén János
Tőtszegi Szilárd
Visky Othinel
Visky Sámuel

Környezetföldrajz szak

2005-2009 és 2006-2009

Antal Zsolt István
Csengeri Erika Timea
Gurzó Tímea Tünde
Nagy Cristina
Pál Katona Barna
Papp Renáta
Szabó Klára
Tatár Rozália
Tósa András

Nemzetközi Kapcsolatok és Európai Tanulmányok
(Bologna rendszer)

2006-2009

Balázs Erika Nóra
Bartha Richárd
Demeter Katalin
Demeter Zsuzsánna
Fülöp Katalin
Györfi Oszkár Csaba
Ilyés Gergely Ferenc
Kedei Engi Katalin
Konát Gellért
Krizsán Boglárka
László Edit
Nagy Méhész Tünde
Nagylaki Csilla
Nap László
Pap Ágnes
Petruska Imola Ágnes
Resch Renáta
Salat Lehel Szilveszter
Sárkány Yvett Boglárka
Szabó Ildikó
Takó Hunor
Tana Ottilia Réka
Zeffer Bernadett

2008-ban végzett hallgatók névsora

Filmművészet, fotóművészet, média szak

2004-2008

Bántó Csaba
Bertoti Attila
Both Julianna Rita
Csatlós Károly
Horváth Emőke Ágnes
Kelemen Zsombor
Kovács Anna Magdolna
Kövendi Emese
Kürti István
Oláh Badi Levente
Patrubány Csilla
Péter Attila
Püsök Botond
Székely Róbert
Zágoni Bálint

Környezetföldrajz szak

2004-2008

Aszalos Tímea
Balog Emese
Balog Levente
Bartha Lóránt
Bóné Gábor
Boros Ildikó
Décsei Áron
Gyenge Csaba
Hegyi Sándor
Kató Gergő
Kocsor Tibor
Molnár István
Nagy Emese
Németh Ferenc Gábriel
Pálfi Csaba
Pataki Levente
Schönstein László
Tamás Kis Zoltán

2007-ben végzett hallgatók névsora

Filmművészet, fotóművészet, média szak

2003-2007

Ambrus Réka
Demeter Zsuzsánna
Felméri Cecilia
Jakab-Benke Nándor
Jánosi Andrea-Imola
Iuhász Ágota
Kassay Réka
Kató Zsolt
Keresztes Péter
Kovács Elemer-Ádám
Nagy Boglárka
Papp Attila-Zsolt
Salat Réka-Kincső
Tóth Orsolya
Zsizsmann Erika

Környezetföldrajz szak

2003-2007

Bálint Gyöngyi
Bartha Áron
Czondi Tibor
Deák Zsolt
Lőke Botond
Molnár Zsolt
Oláh-Román István
Rigó Ferenc
Schvarczkopf Otto
Sütő Katalin Zsuzsa
Szabó Emőke-Zita
Tomas Emilia
Váradi Attila
Vincze-Jancsi Zoltán-János

2006-ban végzett hallgatók névsora

Környezetföldrajz szak

2002-2006

Domahidi Levente
Eke Tamás
Gál Júlia
Gyapai Szabolcs Alpár
Győr Katalin
Jánosi Zsolt
Víg István

 

Calendar of Events

June 2017

SuMoTuWeThFrSa
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930